73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | EU6433BW003693 |
| Брэндийн барааны дугаар | 172.0812 99.0101 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тухтай гутал) |
| Өнгө | SCHWARZ-SCHWARZ (99.0101) |
| Өсгийн өндөр | 3.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 9.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 19.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 330.0 г |
| Улирал | 2024 оны намар/өвөл |