78% OFF
church's
PRENTON (EBONY)
| Барааны дугаар | PA880BU001266 |
| Брэндийн барааны дугаар | 74389 339 |
| Брэндийн нэр | PALLADIUM (Палладиум) |
| Өнгө | VETIVER (339) |
| Өсгийн өндөр | 2.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 11.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 20.0 см |
| Гадна материал | Бусад синтетик утас |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Мьянмар |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Плосон өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Гутлын үдээс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 305.0 г |
| Улирал | 2025 оны хавар-зун |