73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | EU6433BW03172 |
| Брэндийн барааны дугаар | 100610 9 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (European Comfort Shoes) |
| Өнгө | TEAL/TEAL (9) |
| Өсгийн өндөр | 4.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 8.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 24.0 см |
| Гадна материал | жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Португал |
| Өсгийн хэлбэр | зузаан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй хошуу |
| Хаалт | цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 305.0 г |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |