73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW02171 |
| Брэндийн барааны дугаар | NISTRI NBK_CH/CO/TA/CAY |
| Брэндийн нэр | arche |
| Өнгө | CHERRY/COULY/TAMARA/CAYENNE (NBK_CH/CO/TA/CAY) |
| Өсгийн өндөр | 2.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 22.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн) |
| Гадна материал | жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Франц |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | намхан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй хоншоор |
| Хаалт | цахилгаан товч |
| Дотор материал | жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | жинхэнэ арьс |
| Улны материал | резин |
| Жин (нэг гутал) | 256.0 г |
| Улирал | 2021 оны намар/өвөл |