73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | ST9796BW00025 |
| Брэндийн барааны дугаар | TIELAND BLACK SUEDE STR |
| Брэндийн нэр | STUART WEITZMAN |
| Өнгө | BLACK SUEDE STR |
| Өсгийн өндөр | 7.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 56.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 36.0 см |
| Гадна материал | Нубук арьс |
| Өсгийн хэлбэр | Бүдүүн өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Оосортой |
| Жин (нэг гутал) | 413.0 г |
| Улирал | 2023 оны намар-өвөл |