73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AS6374BW001467 |
| Брэндийн барааны дугаар | A211CZAB212 GY |
| Брэндийн нэр | MAGASEEK (MAGASEEK) |
| Өнгө | Саарал (GY) |
| Өсгийн өндөр | 3.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 11.0 см - 11.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 46.0 см |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Япон |
| Улирал | 2026 оны хавар/зун |