73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | EU6433BW003541 |
| Брэндийн барааны дугаар | 172.1803 20.35 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тав тухтай гутал) |
| Өнгө | SCHLAMM (20.35) |
| Өсгийн өндөр | 3.0 cm |
| Гутлын голын өндөр (см) | 9.0 cm |
| Гутлын голын тойрог (см) | 22.0 cm |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 248.0 г |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |