73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | EU6433BW03231 |
| Брэндийн барааны дугаар | 500914 0 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын Comfort Shoes) |
| Өнгө | Хар (0) |
| Өсгийн өндөр | 4.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 11.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 23.0 см |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Португал |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | Шовх улавчтай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 364.0 г |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |