73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW01368 |
| Брэндийн барааны дугаар | LAJIZA PSY_MULTI SUN |
| Брэндийн нэр | arche (Арш) |
| Өнгө | MULTI SUN (PSY_MULTI SUN) |
| Өсгийн өндөр | 1.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 54.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 38.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Дотор материал | Жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | Жинхэнэ арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 395.0 г |
| Улирал | 2020 оны намар/өвөл |