73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | EU6433BW003695 |
| Брэндийн барааны дугаар | 172.1408 77.01 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тав тухтай гутал) |
| Өнгө | Хар хүрэн/хар (77.01) |
| Өсгийн өндөр | 3.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 11.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 20.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 2.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 263.0 г |
| Улирал | 2024 оны намар/өвөл |