80% OFF
EU Comfort Shoes
Hartjes Trekking Shoes (40303) (Brown)
| Барааны дугаар | EU6433BW003624 |
| Брэндийн барааны дугаар | 359801 165-052 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тав тухтай гутал) |
| Өнгө | карбон (165-052) |
| Өсгийн өндөр | 2.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 8.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 22.0 см |
| Гадна материал | жинхэнэ арьс |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй |
| Хаалт | цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 269.0 г |
| Улирал | 2022 оны намар/өвөл |