73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW01285 |
| Брэндийн барааны дугаар | OKOARC MISSO_MULTI TAMA |
| Брэндийн нэр | arche |
| Өнгө | MULTI TAMA (MISSO_MULTI TAMA) |
| Өсгийн өндөр | 6.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 16.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 29.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Шаантаг өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Дотор материал | Жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | Жинхэнэ арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 402.0 г |
| Улирал | 2020 оны намар/өвөл |