73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | EU6433BW003690 |
| Брэндийн барааны дугаар | 172.1103 01.49 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын Comfort Shoes) |
| Өнгө | SCHWARZ-GRANIT (01.49) |
| Өсгийн өндөр | 3.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 12.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 18.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | намхан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй |
| Хаалт | цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 250.0 г |
| Улирал | 2024 оны намар/өвөл |