73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW01302 |
| Брэндийн барааны дугаар | TEORYA NBK_CAFE/CASTOR |
| Брэндийн нэр | arche (Арш) |
| Өнгө | CAFE/CASTOR (NBK_CAFE/CASTOR) |
| Өсгийн өндөр | 5.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 18.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 26.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн) |
| Гадна материал | жинхэнэ арьс |
| Өсгийн хэлбэр | бүдүүн өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй хоншоор |
| Хаалт | цахилгаан товч |
| Дотор материал | жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | жинхэнэ арьс |
| Улны материал | резин |
| Жин (нэг гутал) | 379.0 гр |
| Улирал | 2020 оны намар/өвөл |