73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW02183 |
| Брэндийн барааны дугаар | NISTRI NBK/HUNTER_CAS/LA/FA/CH |
| Брэндийн нэр | Арш |
| Өнгө | CASTOR/LAUZE/FAIENCE/CHERRY (NBK/HUNTER_CAS/LA/FA/CH) |
| Өсгийн өндөр | 2.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 22.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Франц |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Дотор материал | Жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | Жинхэнэ арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 256.0 г |
| Улирал | 2021 оны намар-өвөл |