73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | EU6433BW03171 |
| Брэндийн барааны дугаар | 100580 11 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | BLUE/BLUE METAL (11) |
| Өсгийн өндөр | 5.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 9.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 28.0 см |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Португал |
| Өсгийн хэлбэр | Зузаан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоортой |
| Жин (нэг гутал) | 315.0 г |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |