73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | EU6433BW03225 |
| Брэндийн барааны дугаар | 500755 14 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | KELPIE/BRONZE(BLACK) (14) |
| Өсгийн өндөр | 7.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 7.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 26.0 см |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Португал |
| Платформын өндөр (см) | 2.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Шовх бус өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 393.0 г |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |