80% OFF
EU Comfort Shoes
Hartjes Trekking Shoes (40303) (Brown)
| Барааны дугаар | EU6433BW003613 |
| Брэндийн барааны дугаар | 172.1407 49.00 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын Comfort Shoes) |
| Өнгө | GRANIT (49.00) |
| Өсгийн өндөр | 4.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 14.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 28.0 см |
| Гадна материал | жинхэнэ арьс |
| Платформын өндөр (см) | 2.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй хамартай |
| Хаалт | цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 287.0 г |
| Улирал | 2019 оны намар/өвөл |