71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | PA880BU001306 |
| Брэндийн барааны дугаар | 79128 8 |
| Брэндийн нэр | PALLADIUM (Палладиум) |
| Өнгө | BLACK (8) |
| Өсгийн өндөр | 2.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 11.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 20.0 см |
| Гадна материал | Хөвөн |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Вьетнам |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Оосортой |
| Дотор материал | Хөвөн |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 331.0 г |
| Улирал | 2024 оны хавар/зун |