71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | EU6433BW003691 |
| Брэндийн барааны дугаар | 162.1113 15.01 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тав тухтай гутал) |
| Өнгө | Платинум/Хар (15.01) |
| Өсгийн өндөр | 3.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 1.5cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 216.0g |
| Улирал | 2024 оны намар/өвөл |