71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | PA880BU001304 |
| Брэндийн барааны дугаар | 79101 398 |
| Брэндийн нэр | PALLADIUM |
| Өнгө | PINE NEEDLE (398) |
| Өсгийн өндөр | 2.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 13.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 22.0 см |
| Гадна материал | Бусад синтетик утас |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Мьянмар |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Дотор материал | Канвас |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 426.0 г |
| Улирал | 2024 оны хавар-зун |