71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | EU6433BW003534 |
| Брэндийн барааны дугаар | 13072 47.00 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тав тухтай гутал) |
| Өнгө | Хар хөх (47.00) |
| Өсгийн өндөр | 4.0cm |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.0cm |
| Гутлын голын тойрог (см) | 21.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 1.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Зузаан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 278.0g |
| Улирал | 2022 оны намар/өвөл |