81% OFF
IMPORT SELECT
Other Shoes (Brown)
| Барааны дугаар | EU6433BB00791 |
| Брэндийн барааны дугаар | 0815-01 9103 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тав тухтай гутал) |
| Өнгө | Улаан (9103) |
| Өсгийн өндөр | 1.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 16.0 см |
| Гутлын өргөн | 3E (өргөн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Итали |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Дотор улны материал | Синтетик арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 142.0 г |
| Улирал | 2019 оны намар/өвөл |