81% OFF
IMPORT SELECT
Other Shoes (Brown)
| Барааны дугаар | EU6433BB00905 |
| Брэндийн барааны дугаар | 0915.04 9131 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тав тухтай гутал) |
| Өнгө | Хар хөх (9131) |
| Өсгийн өндөр | 2.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 19.0 см |
| Гутлын өргөн | 3E (өргөн) |
| Гадна материал | замша |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Итали |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Дотор улны материал | хиймэл арьс |
| Улны материал | резин |
| Жин (нэг гутал) | 147.0 г |
| Улирал | 2019 оны намар/өвөл |