71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | AD381BU102538 |
| Брэндийн барааны дугаар | 316216240319 IF8407 |
| Брэндийн нэр | adidas |
| Өнгө | Core Black / Cloud White / Blue Bird (IF8407) |
| Өсгийн өндөр | 5.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 2.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй |
| Хаалт | нэхээстэй |
| Жин (нэг гутал) | 264.0g |
| Улирал | 2026 оны хавар-зун |