90% OFF
arche
EGALIA (NUBUCK/FAST) (FEU/NOIR/INDY)
| Барааны дугаар | EU6433BW03163 |
| Брэндийн барааны дугаар | 36002 18 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | Lilliy oro/nero (18) |
| Өсгийн өндөр | 4.0cm |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Итали |
| Платформын өндөр (см) | 2.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Өндөр ултай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Велкро |
| Жин (нэг гутал) | 218.0g |
| Улирал | 2023 оны хавар/зун |