90% OFF
arche
EGALIA (NUBUCK/FAST) (FEU/NOIR/INDY)
| Барааны дугаар | EU6433BW003517 |
| Брэндийн барааны дугаар | 132.1131 99.4646 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | ALTROSA-ALTROSA (99.4646) |
| Өсгийн өндөр | 3.5cm |
| Платформын өндөр (см) | 1.5cm |
| Өсгийн хэлбэр | Нуугдмал өсгийтэй ул |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоортой |
| Хаалт | Велкро |
| Жин (нэг гутал) | 219.0g |
| Улирал | 2023 оны хавар-зун |