90% OFF
arche
EGALIA (NUBUCK/FAST) (FEU/NOIR/INDY)
| Барааны дугаар | EU6433BW003549 |
| Брэндийн барааны дугаар | M534092 101-6903 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | Liz (101-6903) |
| Өсгийн өндөр | 1.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 9.0 см |
| Гадна материал | жинхэнэ арьс |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | намхан ултай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй хоншоор |
| Хаалт | цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 214.0 г |
| Улирал | 2021 оны хавар/зун |