73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW01283 |
| Брэндийн барааны дугаар | MALAHI NBK_LAUZE |
| Брэндийн нэр | arche |
| Өнгө | LAUZE (NBK_LAUZE) |
| Өсгийн өндөр | 5.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 15.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 23.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Өсгийн хэлбэр | Зузаан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Дотор материал | Жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | Жинхэнэ арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 303.0 г |
| Улирал | 2020 оны намар/өвөл |