73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW01322 |
| Брэндийн барааны дугаар | ONYZEM NBK/TIM/HUN_OC/FA/PE/CA/NR |
| Брэндийн нэр | arche |
| Өнгө | OCRE/FAIENCE/PERSAN/CARMINA/NOIR (NBK/TIM/HUN_OC/FA/PE/CA/NR) |
| Өсгийн өндөр | 3.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 23.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн өргөн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Бусад |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Дотор материал | Жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | Жинхэнэ арьс |
| Улны материал | Резин |
| Улирал | 2020 оны намар/өвөл |