73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW01303 |
| Брэндийн барааны дугаар | TEORYA NBK_LAUZE |
| Брэндийн нэр | arche |
| Өнгө | LAUZE (NBK_LAUZE) |
| Өсгийн өндөр | 5.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 18.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 26.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (Енгийн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Өсгийн хэлбэр | Зузаан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Дотор материал | Жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | Жинхэнэ арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 379.0 г |
| Улирал | 2020 оны намар-өвөл |