73% OFF
PALLADIUM
PAMPA SURPLUS (VETIVER)
| Барааны дугаар | AR1606BW01297 |
| Брэндийн барааны дугаар | SILUZA PSYCHE_MULTI SUN |
| Брэндийн нэр | arche |
| Өнгө | MULTI SUN (PSYCHE_MULTI SUN) |
| Өсгийн өндөр | 6.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 12.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 23.0 см |
| Гутлын өргөн | 2E (энгийн) |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Платформын өндөр (см) | 3.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Өндөр ултай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Дотор материал | Жинхэнэ арьс |
| Дотор улны материал | Жинхэнэ арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 458.0 г |
| Улирал | 2020 оны намар/өвөл |