72% OFF
COLE HAAN
C35698 BLACK/BLACK (BLACK/BLACK)
| Барааны дугаар | BA3366BM001198 |
| Брэндийн барааны дугаар | 596877 F039 |
| Брэндийн нэр | BALLY |
| Өнгө | 14812 FANGO 50 (F039) |
| Өсгийн өндөр | 5.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 17.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 20.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 3.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Зузаан ултай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Гутлын үдээс |
| Жин (нэг гутал) | 571.0 г |
| Улирал | 2024 оны намар/өвөл |