72% OFF
COLE HAAN
C35698 BLACK/BLACK (BLACK/BLACK)
| Барааны дугаар | BA3366BM001175 |
| Брэндийн барааны дугаар | 598104 F200 |
| Брэндийн нэр | BALLY |
| Өнгө | 0100 Хар (F200) |
| Өсгийн өндөр | 3.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 13.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 23.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 2.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Оосортой |
| Жин (нэг гутал) | 500.0 г |
| Улирал | 2024 оны намар/өвөл |