81% OFF
IMPORT SELECT
Other Shoes (Brown)
| Барааны дугаар | IL8507BC001527 |
| Брэндийн барааны дугаар | 841506137 0001 |
| Брэндийн нэр | IL GUFO (Il Gufo) |
| Өнгө | Тэнгисийн хөх |
| Өсгийн өндөр | 1.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 12.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 23.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | Тэгш өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Жин (нэг гутал) | 172.0 г |
| Улирал | 2025 оны намар-өвөл |