81% OFF
IMPORT SELECT
Other Shoes (Brown)
| Барааны дугаар | EM4329BC002641 |
| Брэндийн барааны дугаар | 401606254 9 |
| Брэндийн нэр | IMPORT SELECT |
| Өнгө | Бусад (9) |
| Өсгийн өндөр | 0.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 18.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Жин (нэг гутал) | 32.0 г |
| Улирал | 2025 оны намар/өвөл |