81% OFF
IMPORT SELECT
Other Shoes (Brown)
| Барааны дугаар | IL8507BC001512 |
| Брэндийн барааны дугаар | 841506651 0001 |
| Брэндийн нэр | il gufo (Ил Гуфо) |
| Өнгө | Саарал |
| Өсгийн өндөр | 2.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 21.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | зузаан ултай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй |
| Хаалт | цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 297.0 г |
| Улирал | 2025 оны намар/өвөл |