81% OFF
IMPORT SELECT
Other Shoes (Brown)
| Барааны дугаар | IM7773BC000189 |
| Брэндийн барааны дугаар | 751500018 14 |
| Брэндийн нэр | IMPORT SELECT (Импорт сонголт) |
| Өнгө | Бусад (14) |
| Өсгийн өндөр | 2.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 9.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 19.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 1.5 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 139.0 г |
| Улирал | 2025 оны намар/өвөл |