70% OFF
BALLY
CALF NABUK (48110 CHINA 19)
| Барааны дугаар | AD381BU101055 |
| Брэндийн барааны дугаар | 316216240921 IE6523 |
| Брэндийн нэр | adidas (Адидас) |
| Өнгө | Wander Tarp/Footwear White/Gold Metallic (IE6523) |
| Өсгийн өндөр | 2.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 2.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | намхан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | дугуй |
| Хаалт | үсээр үдэх |
| Жин (нэг гутал) | 353.0g |
| Улирал | 2026 оны хавар/зун |