70% OFF
BALLY
CALF NABUK (48110 CHINA 19)
| Барааны дугаар | RU453BM006200 |
| Брэндийн барааны дугаар | 8437 SOFT BIANCO-TORTORA |
| Брэндийн нэр | RUCO LINE |
| Өнгө | BIANCO-TORTORA |
| Өсгийн өндөр | 5.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 2.5cm |
| Жин (нэг гутал) | 467.0g |
| Улирал | 2024 оны намар/өвөл |