70% OFF
BALLY
CALF NABUK (48110 CHINA 19)
| Барааны дугаар | RU453BM05901 |
| Брэндийн барааны дугаар | 8229 BASILEA CUORE BEIGE |
| Брэндийн нэр | RUCO LINE |
| Өнгө | Беж |
| Өсгийн өндөр | 4.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 3.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Нүхэлж уядаг |
| Жин (нэг гутал) | 527.0g |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |