70% OFF
BALLY
CALF NABUK (48110 CHINA 19)
| Барааны дугаар | RU453BM006202 |
| Брэндийн барааны дугаар | 8437 Soft Bianco-Cuoio |
| Брэндийн нэр | RUCO LINE (Руколайн) |
| Өнгө | Bianco-Cuoio |
| Өсгийн өндөр | 5.0 cm |
| Платформын өндөр (см) | 2.5 cm |
| Жин (нэг гутал) | 467.0 g |
| Улирал | 2024 оны намар/өвөл |