81% OFF
IMPORT SELECT
Other Shoes (Brown)
| Барааны дугаар | IL8507BC001165 |
| Брэндийн барааны дугаар | 841506138 0001 |
| Брэндийн нэр | il gufo |
| Өнгө | Бор |
| Өсгийн өндөр | 2.0 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 17.5 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 24.0 см |
| Платформын өндөр (см) | 2.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 289.0 гр |
| Улирал | 2025 оны намар/өвөл |