81% OFF
IMPORT SELECT
Other Shoes (Brown)
| Барааны дугаар | EU6433BC02933 |
| Брэндийн барааны дугаар | 915.04 9132 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тав тухтай гутал) |
| Өнгө | Бор (9132) |
| Өсгийн өндөр | 1.5 см |
| Гутлын голын өндөр (см) | 10.0 см |
| Гутлын голын тойрог (см) | 19.0 см |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Итали |
| Платформын өндөр (см) | 1.0 см |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Дотор улны материал | Синтетик арьс |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 150.0 г |
| Улирал | 2019 оны намар/өвөл |