87% OFF
NATURAL BEAUTY
Lace-Up Sandals (Beige)
| Барааны дугаар | EU6433BW003535 |
| Брэндийн барааны дугаар | 162.013 81 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | KARDINALROT (81) |
| Өсгийн өндөр | 4.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 1.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Зузаан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Velcro |
| Жин (нэг гутал) | 254.0g |
| Улирал | 2022 оны намар/өвөл |