71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | EU6433BW003511 |
| Брэндийн барааны дугаар | 162.1801 20.26 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | BIRKE (20.26) |
| Өсгийн өндөр | 3.5cm |
| Платформын өндөр (см) | 2.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Цахилгаан товч |
| Жин (нэг гутал) | 245.0g |
| Улирал | 2023 оны хавар-зун |