71% OFF
Reebok
Club C BULC / CLUB C BULC (Footwear White)
| Барааны дугаар | EU6433BW003545 |
| Брэндийн барааны дугаар | 162.0851 65.65 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | Marine Blue (65.65) |
| Өсгийн өндөр | 3.0 cm |
| Платформын өндөр (см) | 2.0 cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Гутлын үдээсээр |
| Жин (нэг гутал) | 325.0 g |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |