72% OFF
PALLADIUM
Vintage-finished PAMPA OX SURPLUS (SAHARA)
| Барааны дугаар | EU6433BW003635 |
| Брэндийн барааны дугаар | 778H31 304-013 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes (Европын тухтай гутал) |
| Өнгө | цемент BUFA мөнгөлөг (304-013) |
| Өсгийн өндөр | 3.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 2.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Velcro |
| Жин (нэг гутал) | 210.0g |
| Улирал | 2021 оны хавар/зуны |