87% OFF
NATURAL BEAUTY
Lace-Up Sandals (Beige)
| Барааны дугаар | EU6433BW03206 |
| Брэндийн барааны дугаар | 501020 1 |
| Брэндийн нэр | EU Comfort Shoes |
| Өнгө | ANTHRACITE (1) |
| Өсгийн өндөр | 6.0cm |
| Гадна материал | Жинхэнэ арьс |
| Үйлдвэрлэсэн улс | Португал |
| Платформын өндөр (см) | 2.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Зузаан өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй хоншоор |
| Хаалт | Velcro |
| Улны материал | Резин |
| Жин (нэг гутал) | 283.0g |
| Улирал | 2023 оны намар/өвөл |