70% OFF
BALLY
CALF NABUK (48110 CHINA 19)
| Барааны дугаар | AD381BM102536 |
| Брэндийн барааны дугаар | 316216240332 IG6201 |
| Брэндийн нэр | adidas |
| Өнгө | Night Indigo / Wonder Taupe / Gum (IG6201) |
| Өсгийн өндөр | 2.0cm |
| Платформын өндөр (см) | 1.0cm |
| Өсгийн хэлбэр | Хавтгай өсгий |
| Хөлийн хурууны хэлбэр | Дугуй |
| Хаалт | Уяатай |
| Жин (нэг гутал) | 396.0g |
| Улирал | 2026 оны хавар-зун |